top of page
check dostupnosti

mega svadba
najdrahsia svadba ako prva v poradi
 

Mám ešte voľný termín v deň Vašej svadby?
Napíšte mi a rezervujte si ten svoj čím skôr.
Počet svadieb, ktoré za rok navštívim je limitovaný.

velká svadba

stretnime sa
svatba_dvur honetice_michael frano_sachtikus_027_edited.jpg

Taká veľká svadba je kolos a začína už ráno a končí niekedy okolo polnoci. Hostí je nemálo a taktiež programu, ktorý chcete mať zvečnený.

od 24 000kc

​Podeľte sa so mnou o svoje vízie a plány Vášho svadobného dňa. Vaša osobná predstava je veľmi dôležitá a spolu naplánujeme všetky fotografické časti tak, aby dokonale sedeli do časového harmonogramu.​ Rovnako dôležité je, aby sme si všetci traja padli do oka a boli na rovnakej vlne, nie len profesne, ale aj ľudsky. Všetko preberieme osobne v dobrej reštike alebo pri drinku, prípadne online cez Zoom.

malá svadba

trvá približne pol dňa, ma nižší počet hostí a skrátka ma nebude potrebovať na úplne všetky časti programu.

od 13 000kč

The editing work done on the pictures was perfect and you could tell he understood our colors and what we wanted to pop and come out in each picture. Not to mention, he’s an absolutely lovely, kind and easy going person - a joy to work with!"
Tomas.

 

For anyone who knows someone who looks for photographer: Olga and I can highly recommend this gentleman because he provide excellent results and it was actually he who insisted to meet upfront to discuss the wedding beforehand."

Matthias.

"I specialize in capturing the intimate and special moments that make your day uniquely yours."

Svadba, ktorá trvá viac dní, deje sa niekde ďaleko a vŠetci sa nacestujeme, hostí pomaly nikto nepočíta a mne nebudú takmer stačiť pamäťové karty, toľko sa toho bude diať.

od 45 000kč

párečky in love

Predsvadobné alebo rande alebo skrátka párové fotenie. Či na svadobné oznámenie alebo ina tak na oslavu vašej lásky.

od 7 000kč

bottom of page