top of page

Svadba na Zámku Úsobí: Miesto, ktoré zmení váš deň na rozprávku

Keď hľadáte miesto pre váš veľký deň, Zámek Úsobí je miesto, ktoré by ste mali zvážiť. Tento zámok, ktorý je ideálnym miestom pre svadby, ponúka jedinečnú atmosféru a nádherné prostredie, ktoré z vašej svadby urobí nezabudnuteľný zážitok.

Zámek Úsobí je k dispozícii na prenájom počas celého víkendu, obvykle od piatku do nedele, čo vám poskytne dostatok času na prípravu a oslavu. Cena prenájmu je 49 000 CZK a zahŕňa prenájom celého zámku na dve noci, svadobnú noc pre novomanželov v našej Svadobnej suiti, kuchyňu zámku vrátane riadu, gril a upratovanie.


Vaša svadobná ceremónia sa môže konať v niekoľkých miestach na zámku. Môžete si vybrať z francúzskeho parku, kaplnky (posvätného miesta) alebo sál zámku. Každé z týchto miest ponúka jedinečnú atmosféru a nádherné prostredie pre vašu ceremóniu.

Pre svadobné hostiny poskytujeme vnútorné aj vonkajšie priestory: sály zámku, krčmu pri Bielej dáme, nádvorie. Naše služby sú flexibilné a prispôsobené vašim potrebám. Spolupracujeme s dvoma svadobnými agentúrami, jednou z Humpolca a druhou z Prahy, a radi vám poskytneme kontakty na obe. Môžete tiež prísť so svojou vlastnou agentúrou alebo si pripraviť svadbu sami.

Zámek Úsobí je nielen nádherným miestom pre svadbu, ale aj ideálnym miestom pre svadobného fotografa. Každý roh tohto zámku ponúka jedinečné a fotogenické prostredie, ktoré vytvára dokonalé pozadie pre vaše svadobné fotografie. Či už je to francúzsky park, kaplnka alebo sály zámku, každé miesto ponúka nespočetné možnosti pre krásne a emotívne snímky.

Takže ak hľadáte miesto, ktoré je rovnako nádherné ako vaša láska, Zámek Úsobí je miesto, ktoré by ste mali zvážiť. S jeho jedinečným prostredím a nádhernými priestormi je to miesto, ktoré z vašej svadby urobí deň, na ktorý sa nikdy nezabudne.

Toto je len návrh a môže byť upravený podľa vašich potrieb. Ak máte nejaké ďalšie požiadavky alebo úpravy, ktoré by ste chceli urobiť, dajte mi vedieť. Ako svadobný fotograf, ktorý mal to potešenie fotiť na Zámku Úsobí, môžem vám povedať, že je to jedno z najkrajších miest, kde som kedy pracoval. Každý roh tohto zámku je plný histórie a krásy, čo vytvára dokonalé pozadie pre svadobné fotografie. Či už je to francúzsky park, kaplnka alebo sály zámku, každé miesto ponúka nespočetné možnosti pre krásne a emotívne snímky.

Fotografovanie na Zámku Úsobí je skutočným potešením. S jeho rozmanitými prostrediami a nádhernými detailmi je to miesto, ktoré vám umožní zachytiť jedinečné a nezabudnuteľné momenty. Ako fotograf ocením flexibilitu, ktorú zámok ponúka - či už ide o možnosť fotografovať vo vnútri alebo vonku, alebo o možnosť využiť rôzne miesta pre rôzne časti dňa.

Zámek Úsobí je skutočne jedinečným miestom pre svadobné fotografie a je to miesto, ktoré vám umožní vytvoriť spomienky, ktoré budú trvať celý život.


bottom of page